POZNÁTE 7 chýb, ktorých je potrebné sa vyvarovať pri predaji nehnuteľnosti ?

Uvažujete o predaji nehnuteľnosti ?

Predávate nehnuteľnosť ? Alebo o tom uvažujete ?

Možno by ste v takom prípade mali zvážiť, akú možnosť zvoliť, aby to bolo pre Vás čo najvýhodnejšie.

Či sa pustiť do predaja na vlastnú päsť, aj keď to bude prvý krát a nemáte s predajom nehnuteľností žiadne skúsenosti, alebo vyhľadať realitného makléra, ktorý sa Vám o predaj  postará za Vás.

Všade dookola počúvate, že možnosť predaja cez realitku je zlá. A tak Vám neostáva nič iné, len zisťovať, čo všetko musíte urobiť a zariadiť, aby predaj prebehol bez rizika. Možno si kladiete otázky a rozmýšľate, či to vôbec zvládnete.

Nechcete predsa venovať hodiny a hodiny zo svojho voľného času na predaj nehnuteľnosti len preto, aby ste niečo podcenili, prehliadli alebo zanedbali ...  Ale hlavne chcete, aby všetko klapalo podľa Vašich predstáv.

 

MÁM PRE VÁS IDEÁLNE RIEŠENIE, KTORÉ JE NAVIAC:

1. BEZ RIZIKA

Za služby zaplatíte až pri predaji nehnuteľnosti. Nič neriskujete. Keď sa nehnuteľnosť nepredá, nebudem od Vás žiadať ani jedno euro.

2. BEZ STAROSTÍ

Len mi povedzte, za koľko a za ako dlho chcete nehnuteľnosť predať, na aký účet Vám majú byť prevedené financie. O ostatné sa postarám ja.

Zavolajte mi ešte teraz. Keď budem mať obsadené, alebo Vám to nezodvihnem, nemajte obavy. Akonáhle to bude možné, ozvem sa Vám v čo najkratšom čase.     

VOLAJTE NA:    0915 941 854

AKÝ TO BUDE MAŤ PRIEBEH ?

Dohodneme si úvodné stretnutie, kde spoločne zistíme, či chceme naozaj spolupracovať. Budem sa zaujímať o Vašu situáciu, prečo chcete nehnuteľnosť predať, čo Vám predaj konkrétne rieši a na základe Vašich potrieb stanovíme spoločne plán predaja nehnuteľnosti.

Dohodneme sa taktiež na všetkých podmienkach spolupráce. Aké služby budete chcieť využiť, ako to urobiť, aby sme boli spoločne pri predaji úspešní, aké sú podmienky na trhu a aká cena je skutočne reálna na to, aby sa nehnuteľnosť aj predala.

Máte tiež radi férove jednanie? Preto našu dohodu spíšeme a nakoniec pripojíme naše podpisy. Aby som sa neskôr nemohol vyhovárať, že som nesplnil všetky podmienky, ktoré som Vám sľúbil.

A TERAZ TO JE UŽ LEN NA MNE. ALE NEBOJTE SA. PREDBEŽNE VÁS BUDEM INFORMOVAŤ O TOM, AKO PREDAJ VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI PREBIEHA, AKÉ KROKY BUDÚ NASLEDOVAŤ. BUDETE V OBRAZE.

Zavolajte mi ešte teraz. Keď budem mať obsadené, alebo Vám to nezodvihnem, nemajte obavy. Akonáhle to bude možné, ozvem sa Vám v čo najkratšom čase.      

VOLAJTE NA:    0915 941 854

Tlačiť stránku

Dátum a sviatok

Sociálne siete
Kontaktný formulár

Zašlite nám Vaše otázky

Opiště text - nechci spam:


      © 2017 - Štefan Čarnoký
Digitální obchodník